Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1- Satıcının Ünvanı     : VİTA TIBBİ CİHAZLAR MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.(Kısaca “VİTA” olarak anılacaktır)

Adresi : Cihangir, Şht. J. Kom. Turan Selvi Sk. No:4, 34310 Beylikdüzü Osb/Avcılar/İstanbul
Telefon : 0212 690 14 34 & 0537 265 40 08
Mersis No : 0925046824466905
E-Mail : info@vitatibbicihazlar.com.tr

2-Teslimat, VİTA tarafından kargo aracılığı ile ve/veya VİTA’nın tayin ettiği Yetkili Servisi aracılığı ile yukarıda belirtilen teslimat adresine sipariş onaylandıktan sonra 10 iş günü içinde yapılacaktır. Resmi tatiller ve dini/milli bayram günleri bu süreden sayılmaz. Teslimat sırasında Müşteri ürünü muayene ettikten sonra teslim tutanağını imzalayacaktır. Müşteri veya Müşteri adına hareket eden kişi bu teslim tutanağını imzalamakla, ürünü tam, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığını beyan etmiş olacaktır. Kargo/nakliye ücreti müşteriye aittir.

3- Cayma Hakkı: Müşteri ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde; herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Müşteri cayma hakkını kullanmak isterse, süresi içinde VİTA’ya bu süre içerisinde yazılı olarak ulaşması gerekli cayma beyanında bulunmalıdır. Süresi içinde yapılan cayma beyanından sonra ürünaynı sürede VİTA’ya iade edilir. VİTA, cayma bildiriminin ve ürünün kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 (ondört) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve Müşteri’yi borç altına sokan her türlü belgeyi Müşteri’ye hiçbir masraf yüklemeksizin iade eder. Tüketici, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi ürünlerin tıbbi cihaz olanlarından kullanımı mümkün olan ürünlerden ambalajı açılmış hayut teknik testlerle kullanılmış olduğu tespit edilen ürünler sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar olarak addedilerek cayma hakkı kullanılamayacaktır. İşbu şekliyle iade edilen ürün bedelleri iade edilmez.

4- Müşteri, şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde Müşterinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.

5- Yukarıda verilen bilgiler tanıtma veya reklam amaçlı değildir. Ticari amaçla, ürün satışına yönelik verilmişlerdir. Kredi kartı bilgilerinizi girmeniz ve satış işlemine onay vermeniz halinde siparişiniz işleme konacaktır.

6- Müşteri, https://www.vitatibbicihazlar.com İnternet sitesinde satışı yapılan ürüne ait 2. maddede belirtilen temel özellikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda bu hususlara ilişkin gerekli teyidi verdiğini beyan ve kabul eder.

7- VİTA’nın belirli dönemlerde düzenleyebileceği kampanyalar kapsamında paket olarak satılan ürünler, kampanya özelinde avantajlı fiyatlarla satıldığından cayma, iade ve iptal hakları ancak paketin tamamı için kullanılabilmektedir.

8- VİTA tarafından satılan ürünler yönünden kurulum isteyen müşteriler kurulum, ekstra garanti ve bakım paketleri için müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek fiyat ve teklif alması gerekmektedir.