Hakkımızda

VİTA 

ÇÖZÜM ÜRETİR…

Çözüm üretir sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yola, değişik alanlarda yıllardır kazandığımız tecrübemizi siz saygı değer dostlarımıza sunmaktan gurur ve sevinç duyuyoruz. Medikal sektörün çok farklı alanlarında görev aldık ve sizlerden aldığımız güvenle almış olduğumuz her görevin altına imzamızı attık, atmaya devam ediyoruz.

 Şirketimizin temelleri 2013 yılında atılmıştır. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman yenilik ve kalite üzerine çalışmalar yaparak sağlık sektöründe katma değer sağlamakta ve ürünlerimizi dijital hastane altyapısına uygun ve gelecek teknolojilere açık olarak satışa sunmaktayız.

 Ameliyat masası, ameliyat lambası, anestezi cihazları, cerrahi lambalar, hasta yatağı, hastabaşı monitörü, infüzyon pompası, kuvöz, EKG cihazları, elektro koter, NTS, perfüzör pompası, pulseoximetre ve birçok ürün gamını bünyesinde barındıran şirketimiz anahtar teslim hastane projelerinde etkin bir rol üstlenmektedir. Ayrıca ülkemizin önemli projelerinde Ventilatör grubunun yedek parça ekspirasyon valfi ve flow sensör üretimlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

  Vita Tıbbi Cihazlar ailesi olarak tüm müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görmekte ve bu şekilde kabul etmekteyiz. Genel servis hizmetlerinin ilk basamağında uzman personel ve sağlam altyapı operasyonu yatmaktadır. Vita Anestezi& Ventilasyon, mekanik sistemler, klinik sistemler ve elektronik laboratuvar başta olmak üzere uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

  Vita Tıbbi Cihazlar için satış yada servis hizmeti sonrasında çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlayana kadar vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini gözlemlemeden süreci asla sonlandırmayız. 

  Vita Tıbbi Cihazlar olarak her noktada çözüm ortaklarımızı destekleyip bünyemizde aplikasyon ve ürün geliştirme departmanları bulundurmaktayız.  Kullanıcı ve teknik eğitimler başta olmak üzere marka model farkı gözetmeksizin pek çok cihazın eğitim ve aplikasyonu konusunda yerinde destek sağlayan firmamız ekspertiz ve danışmanlık hizmetleriyle ihtiyaca göre ürünler tercih ederek gereksiz maliyetten kurtulma yolunda her daim müşterilerimizin yanındayız.

Aklınızda Soru Kalmasın | Vita Tıbbi Cihazlar " Çözüm Üretir "