Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/woo-widget-product-slideshow/admin/admin-interface.php on line 364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/woocommerce-product-sort-and-display/admin/admin-interface.php on line 364
Membership Agreement – Vita Medical Devices
Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /var/www/vhosts/vitatibbicihazlar.com/httpdocs/en/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19

Membership Agreement

SİTE KULLANIM VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

1-İşbu sözleşme VİTA TIBBİ CİHAZLAR firması(VİTA olarak anılacaktır) ile üye arasında www.vitatibbicihazlar.com İnternet sitesinin(SİTE olarak anılacaktır) kullanım şartlarını ve üyeliği düzenlemek amacıyla oluşturulmuştur.

 

2- VİTA üyelerinin kişisel bilgilerini kanun, mahkeme kararları veya idari makamların talepleri üzerine veya bu Sözleşme ve Gizlilik Politikasında (www.vitatibbicihazlar.com/site_kullanim_uyelik_sozlesmesi) belirtilen koşullarla gereği halinde ilgili resmi merciler ile veya 3.kişilerle paylaşma, transfer etme ve işleme hakkına sahiptir.

3. VİTA işbu sözleşmeyi kabulle birlikte kabul etmiş sayılacakları ticari elektronik ileti gönderimini onaylayan üyelerine kampanya, duyuru gibi pazarlama faaliyetlerine ilişkin olarak ileti gönderebilir.

4. www.vitatibbicihazlar.com üyeliği kişiseldir ve başkasına devredilemez.

5. Şifre sadece kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrenin korunması kullanıcının sorumluluğundadır. VİTA şifre kullanımından doğacak problemlerden, maddi manevi zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılar diledikleri zaman şifrelerini “Hesabım” bölümü altında yer alan ” Üyelik bilgilerim” bölümünden değiştirebilir. Üye “kullanıcı” adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.

6. Kullanıcıların üyeliğini tamamlaması ve siteden tam anlamı ile yararlanabilmesi için sitede talep edilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını girmesi gerekmektedir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanmaktadır.

7. Üye, www.vitatibbicihazlar.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, VİTA’nın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erdirebileceğini kabul eder.

8. Üye, tüm hakları VİTA’ya ait olan ve www.vitatibbicihazlar.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

9. VİTA herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını güncellemeler veya teknik gereksinimler sonucunda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı VİTA.’nin üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. VİTA sitesinde TL bazlı ücret belirlediği ürünlerin fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde kur farkı gibi nedenlerle belirli zamanlarda değişiklik yapma hakkını, fiyat için teklif alma hakkını ve stoklarında ürünün bulunması halinde satış onayı verme yahut güncel kur üzerinden müşterisine geri bildirimde bulunma hakkını her zaman saklı tutar. Site de fiyat belirtilmemiş ürünlerin bedelleri yönünden VİTA müşteri hizmetlerinden yahut site üzerinden yazılı teklif alınması gereklidir. İşbu teklife VİTA tarafından verilen mail yahut faks yoluyla fiyat bildirimi icap hükmünde olup müşterinin yazılı olarak fiyatı kabul ve/veya adres bildirimi kabul hükmündedir. İşbu halde mesafeli satış sözleşmesi yapılan teklif ve bildirilen kabulle kurulmuş sayılır. Müşteriye ürünü kargolanır ve müşteri kabul günü vade kabul edilerek ürün bedelini öder.

10. Fikri Mülkiyet Hakları

10.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. VİTA’nın sürüme uğramış ürünlere ilişkin yedek parça tanıtımları kullanılmış yahut onarılmış ürünlerden oluşması halinde VİTA’nın belirleyeceği süre kadar VİTA garantisi altındadır. VİTA’nın marka ve panentli sıfır ürünleri yönünden genel garanti şartları geçerlidir.

10.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir İnternet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

11.Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

12.Üye, iş bu sözleşmeyi daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu ve içeriğini kabul ettiğini beyan eder. Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve Site DOMAİN kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

13.Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HMK, MK vesair) uygulanacaktır.

14.İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Bakırköy Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

15.Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “kabul ediyorum” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında yürürlüğe girer.